AAI@EduHr Login
Izbornik
Napomena uz login
Logirati se možete koristeći svoj AAI@EduHr identitet.
Da biste se uspješno ulogirali na portal, morate imati imenički atribut hrEduPersonRole postavljen na vrijednost "CARNet sistem inženjer"
Logiranjem na portal dobivate mogućnost čitanja i objavljivanja komentara na članke, pristup forumu, ...
Da biste se uspješno ulogirali na portal, morate imati imenički atribut hrEduPersonRole postavljen na vrijednost "CARNet sistem inženjer"
Logiranjem na portal dobivate mogućnost čitanja i objavljivanja komentara na članke, pristup forumu, ...
Navigacija
Važniji članci
Posljednji članci
Posljednji komentari
-
Na Debian 12 postoji gotov
-
stara dokumentacija u /usr/share/doc/carnet-upgrade
-
Re: neispravan datum članka
-
neispravan datum članka
-
Uspješna primjena
više
Naredba tjedna
-
naredba:
Službene obavijesti
CERT RSS
- Pokrenuta kampanja o važnosti prijave kibernetičkih incidenata
- Upozorenje: u tijeku je SMS prijevara s plaćanjem kazni
- Savjet organizacijama: pripremite se za potencijalni val nadogradnji
- Upozorenje: Kritična ranjivost u cPanel i WHM (CVE-2026-41940)
- Na riječkom Korzu otvorena izložba „Sigurna Europa u digitalnom dobu“
U subotu 7. prosinca i nedjelju 8. prosinca 2013. godine udruga SOK (www.sok.hr) organizira predavanje o projektu “SELinux” (www.selinuxproject.org) te prateću radionicu.
Kao i svake godine kolege iz mod.carnet.hr pripremile su online verzije predavanja s ovogodišnje CARNetove korisničke konferencije. Prvog dana CUC SYS.TREK 2013 nakon 

Danas je objavljena CARNetova inačica Linuxove distribucije Debian. Kodne ime ove inačice je Wheezy, a numerička inačica je 7. Ova distribucija je namijenjena poslužiteljima koji rade unutar CARNetove mreže, iako je mogu rabiti svi koji to žele jer je javno dostupna na poslužiteljima CARNeta.
Prema novoj reformi obrazovanja u Velikoj Britaniji, djeca bi od prvog razreda osnovne škole, dakle od pete godine, učila pisati računalne programe s ciljem pripreme za tržište rada. Rasprava o novom školskom programu traje više od tri godine, jer su nadležni shvatili da je poučavanje informacijsko-komunikacijskih tehnologija u školama nedovoljno i da mu je potrebna reforma.